Dostupnost: Na skladě

Super White

SKU: SW

99 2 199 


Organický prášek Super White kratom pochází z Bali a je získáván speciální technologií z listů ze starších a vzrostlejších stromů rostliny Mitragyna Speciosa. Díky tomu je v listech větší síla a potenciál. Bílý kratom patří mezi nejoblíbenější druhy u manuálně pracujících nebo sportovců je často spojován se zvýšením energie a větší síly.

Tento strom roste delší dobu než ostatní druhy, proto obsahuje vysoké množství alkaloidů. Suší se velmi pomalu, není vystaven přímému slunci, méně se mele a jeho struktura je více hrudkovitá. Kratom Super White je oblíbený u zkušených zákazníků, ale je vhodný i pro nováčky.

Super White kratom, často také nazývaný White Vein Bali nebo White Vein Indo, má u nás i další dvě alternativy s názvem Super red a Super green. Každá z těchto variací byla kultivována s ohledem na různé účely.


Popis

Super White


Opravdu je tak populární?

Ano! Super White je méně rozšířený kratom, nežli ten červený a zelený a díky tomu, že se tak v přírodě svého přirozeného prostředí vyskytuje tak málo, dostal se do hledáčku své komunity a příznivců. Latinský název je Mitragyna speciosa a jeho doslova bílé žíly jsou nejvzácnější verzí, která se na Borneu, odkud přišel, nachází. Znaky jeho původu, nedostupnosti a způsobilo, že je žádoucí pro spotřebitele na celém světě.

Kratom Super White je údajně nejsilnější ze skupiny Borneo.


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášek
  • skvěle rozpustnýWhite kratom
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Super White“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *