Dostupnost: Na skladě

Super Green

(Hodnocení: 2)
SKU: SG

119 2 499 


Super Green je nejmladší odrůdou kratomu, latinsky Mitragyna speciosa. Oproti ostatním nabízeným druhům kratomu se tento přípravek zpracovává z mladších listů rostliny, proto je jeho barva výrazně zelená a obsahuje podstatně větší množství indolových alkaloidů. Řízené pěstování různých druhů kratomu je centralizováno do jižní části oblasti Kalimantanu na Borneu, kde jsou pro ně zajištěny příznivé klimatické podmínky.


Produkt Super Green je stimulační kratom s nižší dávkou euforie. Díky vyššímu obsahu mitragnininu zajišťuje dlouhodobé působení. Jeho zastánci ho pro charakteristické aroma dokonce často preferují před Super White kratomem. Využijte jedinečnou sílu mladých lístků rostliny.


Popis

Super Green


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

 • hladký prášekGreen Maeng Da
 • skvěle rozpustný
 • nezapáchá
 • je svěží
 • nemá hnusnou pachuť
 • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze: 2
 1. Lukáš Kotula

  super přístup pana majitele, je vidět že ví co prodává

 2. Dennis Bukvaj

  Jeden z nejlepších kratomů pro studenty

Recenze 2 pro Super Green
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *