Dostupnost: Na skladě

Super Red

SKU: SR

119 2 499 


Kratom Super Red je extrakt organického prášku z listů stromu, který pochází přímo z oblasti Sumatry, jednoho z největších tropických ostrovů Indonésie, ze západní části ostrova Borneo. Díky tamnímu klimatickému podnebí má dokonalé podmínky pro růst. Horké podnebí a časté deštivé dny mu dávají vše, co rostlina potřebuje. Při pěstování je velmi důležité ohlídat a sledovat kvalitu speciálního Super červeného kratomu.

Z důvodu neudržitelné zemědělské industrializaci byla většina vysoce kvalitních stromů červeného kratomu na Sumatře ztracena. Hledání věrohodného dodavatele tak bylo velmi důležité a pro nás zcela prioritní. Naše úsilí se nakonec vyplatilo. Našli jsme důvěryhodné pěstitele, kteří pěstují POUZE tento specifický kmen.

Super Red kratom je získáván z listů starších stromů a jde o silnější druh. Díky delší době růstu obsahuje větší obsah alkaloidů. Červený kratom je ve své domovině kvůli své síle nejčastěji spojován s meditací, relaxem, uklidněním, uvolněním i odpočinkem. Je ideální volbou pro zkušené sběratele, ale i začátečníky stejně jako o něco slabší druh Bali.


Popis

Super Red


Proč je Super Red Kratom tak populární ?

Jelikož je tato odrůda kratomu natolik vzácná, poměrně rychle byla středem pozornosti komunity. A proto je dnes tolik opěvována a je vyhledávanějším kratomem na globálním trhu.


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekRed Kratom
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Super Red“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *