Dostupnost: Na skladě

Kratom kapsle

SKU: KK

549,00 


Druh kratomu u vybrané barvy, napište prosím do poznámky. Pokud nenapíšete vybereme náhodně.


Vyzkoušejte kratom v kapslích. Každá z nich obsahuje prášek z listů unikátního stromu. Zkuste si obohatit svoji sbírku jedním z vysoce oblíbených produktů v tabletách. Oblíbený kratom je v kapslích ve své lisované podobě, která usnadňuje jeho uchování a umožňuje diskrétnost i snadný transport.

Kratom si díky své jedinečné kombinaci alkaloidů drží mezi rostlinnými produkty unikátní místo. Mnoho rostlin obsahuje alkaloidy jako je kofein v kávě nebo teofylin v čaji, ale látky mitragynin a 7-hydroxymitragynin se nacházejí výhradně v listech stromu s názvem kratom. Právě toto dynamické alkaloidové duo učinilo z kratomu velmi oblíbený produkt pro všechny sběratele.

Kratom, latinsky Mitragyna speciosa, je tropická rostlina z jihovýchodní Asie. Strom dorůstá až do majestátní výšky 25 metrů. Jeho listy se po sběru suší, fermentují a dál upravují třeba do formy prášku, anebo právě do těchto praktických kapslí. Kratom kapsle jsou dalším zajímavým produktem do vaší sbírky.


Obsah: Prášek kratomu (Mitragyna Speciosa)

Počet: 100 kusů

!! Jedna kapsle obsahuje kolem 0,7 – 0,8 g !!


Tento produkt není určen ke konzumaci!!


 

Popis

Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekGreen Maeng Da
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

100 Kusů, 200 Kusů

Strain

Zelený, Červený, Bílý, Žlutý, Premium

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Kratom kapsle“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *