Dostupnost: Na skladě

Green Kasongan

(Hodnocení: 3)
SKU: N/A

119 2 499 

Je to nejmladší odrůda rostliny Mitragyna speciosa. To zaručuje velký množství indolových alkaloidů. Naši zkušení farmáři pěstují různé druhy kratomu v jižní části oblasti Kalimantanu na Borneu. A to je jedna z jejich specialit. Je široce považován za nejvíce vyvážený kmen, pokud jde o aroma.

Popis

Green Kasongan


Co je to Kratom?

Kratom je strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, především v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho oficiální název je Mitragyna speciosa. Název je to příhodný, protože se určitě jedná o speciální rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25m a listy, které jsou nosiči toho kouzla.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak farmář k výrobě přistupuje. My v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na ten opravdu nejlepší. Kvalitní kratom se pozná podle toho, že má tyto vlastnosti:

 • hladký prášekGreen Maeng Da
 • skvěle rozpustný
 • nezapáchá
 • je svěží
 • nemá hnusnou pachuť
 • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze: 3
 1. Lukáš Kotula

  Tenhle strain je opravdu bomba!!

 2. David Šebela

  i já připojuji svojí pozitivní recenzi, díky michale

 3. Czechyy (ověřený vlastník)

  Minimálně jeden z nejlepších zelených kratomů co jsem kdy měl.

Recenze 3 pro Green Kasongan
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *