Dostupnost: Na skladě

Green Kasongan

(Hodnocení: 3)
SKU: N/A

119 2 499 


Zelený kratom Green Kasongan, latinsky Mitragyna speciosa, je nejmladší odrůdou rostliny. A právě díky tomu je výsledkem pěstování zaručeno velké množství indolových alkaloidů v rostlinách. Řízené pěstování se centralizuje do jižní části oblasti Kalimantanu na Borneu, kde jsou pro růst a vývoj rostlin velmi příznivé klimatické podmínky. Tento produkt je všeobecně považován za kratom s nejvíce vyváženým aroma, tak neváhejte a vyzkoušejte jeho účinky.


Green Kanongan kratom, nebo také Green Wizard či Green Indo je svými uživateli a znalci často označován za velmi silný kratom. Pokud patříte mezi nadšence zeleného kratomu, pak je pro vás Green Kasongan jasnou volbou. Jejich skvělé účinky totiž příjemně harmonizuje a kombinuje. Vychutnejte si obsah vysokého počtu alkaloidů a užijte si příjemný pocit z účinků zakomponovaných do skvěle rozpustného prášku.


 

Popis

Green Kasongan


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

 • hladký prášekGreen Maeng Da
 • skvěle rozpustný
 • nezapáchá
 • je svěží
 • nemá hnusnou pachuť
 • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze: 3
 1. Lukáš Kotula

  Tenhle strain je opravdu bomba!!

 2. David Šebela

  i já připojuji svojí pozitivní recenzi, díky michale

 3. Czechyy (ověřený vlastník)

  Minimálně jeden z nejlepších zelených kratomů co jsem kdy měl.

Recenze 3 pro Green Kasongan
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *