Dostupnost: Na skladě

Green Jongkong

SKU: GJK

119,00 2 499,00 


Green JongKong, latinský název Mitragyna speciosa, se pěstuje na plantážích v místech, kde díky pozoruhodné rozmanitosti a tropické úrodnosti daného podnebí tento botanicus výtečně prospívá. Jde o speciální druh zeleného kratomu, který je často spojován s dostatkem euforie. Tento silný druh je vhodný pro začínající i pokročilé sběratele.

Své jméno převzal z provincie JongKong, ležící v oblasti v Indonésii patřící do údolí řeky Kapuas. Pěstuje na území Indonéského ostrova Kalimantan v jeho západní části. Zelený kratom je oblíbený pro své alkaloidní vlastnosti a právě díky nim pomáhá místním lidem s relaxací, meditací, uvolněním a odpočinkem.

Green JongKong je velmi ceněný pro svou kvalitu a sílu. Tento druh je některými uživateli označován jako velmi kreativní zelený kratom, zážitky jsou však podle domorodců zcela individuální. Je také často spojován se stimulací, soustředěním a euforií. Je doporučován zkušeným sběratelům i úplným nováčkům.


Popis

Co je Zelený Kratom?

Vyrostl jsem do své životní formy. Právě se nacházím uprostřed svého životního cyklu a oplývám nezměrnou silou. Únava si na mě jen tak nepřijde. Mé listy pokrývají zelené žilky. Vy si mě můžete koupit v té nejčistější podobě – tedy se 100% obsahem barvy.

Green kratom infografika

Náš Kratom

5/5
infgorafiak moiblka e1696518760490
Tomas
Tomas
24. Srpen, 2023
Rychlost, kvalita
Petr Zkoumal
Petr Zkoumal
17. Červenec, 2023
beru jej jen jednou za ti týdny abych vydržel poslední noční v automobilce na montážní lince. Za mě dobrý .-)
Vit Czechman
Vit Czechman
17. Červenec, 2023
Good place to purchase kratom and HHC products. Thanks to kratomonster team.
Bart Mont
Bart Mont
17. Červenec, 2023
Vse super, doporucuji.

Další informace

Množství

20g, 50g, 100g, 200g, 500g, 1000g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Green Jongkong“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *