Dostupnost: Na skladě

Green Borneo

SKU: N/A

119 2 499 


Kratom Green Borneo pochází z jižní části oblasti Kalimantanu na Borneu a je ceněný především pro svou velkou sílu. Proto ideální volbou pro zkušené odběratele hledající něco silnějšího. Zelený kratom je nejčastěji spojován s euforií a stimulací. Tato rozpustná forma prášku zeleného kratomu je ve své domovině ceněná třeba pro přípravu nápoje.

Druh zeleného kratomu, latinsky Mitragyna speciosa, je u domorodců v Malajsii proslulý svou schopností zmírňovat bolest. Objevil ho botanik Pieter Willem Korthals z Nizozemska. Ve své asijské domovině jen nazývají biak-biak nebo ketum a v Thajsku mu dali jméno kakuam.

Název Green Borneo kratom vznikl podle obliby této rostliny na stejnojmenném Indonéském ostrově Borneo, kde je pěstován. Zelený kratom je často ve své domovině vyhledávaný především díky své velké síle a charakterizován jako silnější druh s delším trváním.


Popis

Green Borneo


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekGreen Maeng Da
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Green Borneo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *