Dostupnost: Na skladě

Premium Gold

SKU: PG

119 2 499 


Unikátní kratom Premium Gold ze slavného druhu kratomu na světě. Jedná se o extrakt v podobě organického prášku z listů stromu. Označení Gold získal proto, že má nejvyšší koncentraci 7-hydroxymitragyninu ve srovnání se všemi ostatními kratomy. Kratom Gold si tak pro jeho všestranný účinek oblíbila většina sběratelů.

Díky dokonalým podmínkám pro růst, vysoké vlhkosti, celoročně tropickým teplotám a na prvky bohatým sopečným půdám vykazuje unikátní vlastnosti. Kromě toho byla tato odrůda odborně pěstována veterány farmářů. Premium Gold je díku obsahu cenných látek jedním z nejvyhledávanějších kratomů na světě. Neváhejte a dopřejte si jeho nákup ke svým sběratelským účelům i vy.

Zlatý kratom se na rozdíl od základních třech druhů Green, Red a White necharakterizuje barva žilnatiny listů Mitragyna Speciosa. Gold kratom vzniká vždy smícháním kratomu Red s jednou nebo více dalšími variantami kratomu. Listy pro označení extraktu jako Premium se sklízí pouze ze starších stromů, které mají určitou výšku, aby se zaručila co nejlepší kvalita základního prášku kratomu pro jeho další zpracování.


Popis

Premium Gold


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekGreen Maeng Da
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Premium Gold“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *