Dostupnost: Na skladě

Yellow Sumatra

SKU: PYS

119,00 2 499,00 


Kratom Yellow Sumatra je extrakt organického prášku z pomletých listů stromu s latinským názvem Mitragyna Speciosa. Co se týká technologie jeho získávání z listů kratomu, jde o utajenourituální techniku jeho pěstitelů, kterou si bedlivě chrání. Zvláště pokud jde o vzácné poklady, jako je Yellow Sumatra.

Ve společnosti KratoMonster se můžeme pochlubit blízkým vztahem s rodinou indonéských pěstitelů a díky tomu se s vámi můžeme podělit o některá z jejich tajemství. Mnoho lidí si myslí, že se jedná o mix čistých barev jiných kratomů, ale ve skutečnosti je to také čistá barva. Unikátní proces oxidace na přímém slunečním světle odlišuje žlutý kratom od jeho předpokládaného původu jako bílého druhu.

Yellow Sumatra kratom patří mezi nejžádanější kmen kratomu ve svém okolí! Díky svému jedinečnému profilu a mnohostrannému unikátnímu aroma je oblíbený hlavně mezi zkušenými sběrateli kratomu. Tento druh je podle místních domorodců nejčastěji spojován se silně euforickými a mírně stimulujícími účinky slibujícími posílení energie.


Popis

Co je Žlutý Kratom?

Vzniknul jsem přímo pod rukama výrobce. Hrdě mě představuje jako svou specialitu. A mí věrní přátelé moc dobře ví, že stojím za vyzkoušení. Jako moudrý alchymista zkombinoval více druhů do jednoho produktu v tom nejlepším poměru.Prémiové Kratomy dosahují díky unikátnímu zpracování a kvalitním surovinám dokonale vyvážený obsah látek.

premium yellow kratom e1696518451627

Náš Kratom

5/5
infgorafiak moiblka e1696518760490
Tomas
Tomas
24. Srpen, 2023
Rychlost, kvalita
Petr Zkoumal
Petr Zkoumal
17. Červenec, 2023
beru jej jen jednou za ti týdny abych vydržel poslední noční v automobilce na montážní lince. Za mě dobrý .-)
Vit Czechman
Vit Czechman
17. Červenec, 2023
Good place to purchase kratom and HHC products. Thanks to kratomonster team.
Bart Mont
Bart Mont
17. Červenec, 2023
Vse super, doporucuji.

Další informace

Množství

5g, 20g, 50g, 100g, 200g, 500g, 1000g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Yellow Sumatra“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *