Dostupnost: Na skladě

Yellow Sumatra

SKU: PYS

119 2 499 


Kratom Yellow Sumatra je extrakt organického prášku z pomletých listů stromu s latinským názvem Mitragyna Speciosa. Co se týká technologie jeho získávání z listů kratomu, jde o utajenourituální techniku jeho pěstitelů, kterou si bedlivě chrání. Zvláště pokud jde o vzácné poklady, jako je Yellow Sumatra.

Ve společnosti KratoMonster se můžeme pochlubit blízkým vztahem s rodinou indonéských pěstitelů a díky tomu se s vámi můžeme podělit o některá z jejich tajemství. Mnoho lidí si myslí, že se jedná o mix čistých barev jiných kratomů, ale ve skutečnosti je to také čistá barva. Unikátní proces oxidace na přímém slunečním světle odlišuje žlutý kratom od jeho předpokládaného původu jako bílého druhu.

Yellow Sumatra kratom patří mezi nejžádanější kmen kratomu ve svém okolí! Díky svému jedinečnému profilu a mnohostrannému unikátnímu aroma je oblíbený hlavně mezi zkušenými sběrateli kratomu. Tento druh je podle místních domorodců nejčastěji spojován se silně euforickými a mírně stimulujícími účinky slibujícími posílení energie.


Popis

Yellow Sumatra


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekYellow kratom
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Yellow Sumatra“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *