Dostupnost: Na skladě

Red Maeng Da

SKU: RMD

119 2 499 


Kratom Red Maeng Da je extrakt organického prášku z pomletých listů stromu s latinským názvem Mitragyna Speciosa. Pro své relaxační meditační a sedativní účinky je pro místní domorodce známým pomocníkem pro uvolnění a relaxaci organismu i proti bolesti.

Jeho thajský slangový výraz „Pimp“, který používá tamní kmen, vedl k zavedení označení „Pimp grade“, jenž thajští prodejci používali k označení vynikající kvality. Výjimečně silný Red Maeng Da obsahuje velké množství alkaloidů. Výroba červeného kratomu v Indonésii si žádá mnoho času a trpělivosti pěstitelů. Žilky bílých listů stromu se musí zbarvit do zelena a na sluníčku zčervenat. Pak jsou teprve připraveny k výrobě červeného jemného prášku kratom.

Co se vlastností týče, je naprostým opakem svého bratra Green Maeng Da. Obsahuje stimulanty, působí jako afrodiziakum, blahodárně působí proti úzkostem a depresím, uvolňuje mysl a navíc působí i sedativně. Patří mezi silně působící kratomy a má díky účinkům široké uplatnění. Určitě je to druh, který by žádný zarytý sběratel neměl přehlédnout!


Popis

Red Maeng Da


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

Red Maeng Da

  • hladký prášek
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.

 


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

 

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Red Maeng Da“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *