Dostupnost: Na skladě

White Maeng Da

(Hodnocení: 1)
SKU: WMD

119 2 499 


Kratom White Maeng Da spadá mezi bílé druhy kratomu, vyznačující se zejména silnými stimulačními a energizujícími účinky. Patří mezi nejznámější druhy i všeobecně oblíbené a tradiční odrůdy. Bílý kratom je ve své domovině nejčastěji spojován s podporou při fyzické práci a při sportu a je ideální volbou pro začínající i zkušené odběratele.

White Maeng Da je druh kratomu, latinsky zvaného Miragyna speciosa, který má listy s bílými žilkami, od čehož se název i odvozuje. Tyto listy je potřeba sklízet pouze ve správné vegetační době a poté šetrně sušit speciálním postupem. Následně se melou na zcela jedinečný a jemný prášek bílého kratomu. Výsledek složitého procesu rozhodně stojí za to.

Tento bílý kratom se vyznačuje unikátním alkaloidovým profilem. Jedná se tedy o léty prověřený druh, který se pěstuje z nejstarší odrůdy. Kratom White Maeng Da je známý a ceněný především díky svému širokému uplatnění.


Popis

White Maeng Da


Proč je populární?

Produkty jemného organického prášku s názvem Maeng Da patří k těm nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším kratomům na trhu. Částečně samozřejmě dáno logistickou i cenovou dostupností tohoto exotického kmene. Smíchává se často s verzí Red Maeng Da a nebo s dalšími, ve snaze dosažení lepšího a dokonalejšího spektra údajných efektů kratomu.

Zkoumáním a pozorováním již bylo zdokumentováno, že účinky tohoto kmene jsou dlouhodobé, oproti jeho bratrům. Z tohoto důvodu jim domorodci vždy dávali přednost.


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

White Maeng Da

  • hladký prášek
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

 

 

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

1 recenze
  1. MH (ověřený vlastník)

    Naprosto super

1 recenze pro White Maeng Da
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *