Dostupnost: Na skladě

White Malay

SKU: WM

99 2 199 


Kratom White Malay je získáván v podobě organického prášku z původního stromu z horkého ostrova Sumatra v Indonésii. V lese má ty nejpříhodnější podmínky k růstu. Díky tomu zde tato dřevina prospívá a její výtěžky jsou velice kvalitní a zaručené.

Stromy vás uchvátí svým zasněženým vzhledem a tmavými žilkami. Extrakt v podobě organického prášku je z listů získáván speciálním technologickým a utajeným procesem, který není nijak snadný. Může se pochlubit celou řadou alkaloidů, které jsou zodpovědné za jeho vysokou účinnost.

White Malay kratom, který má bílé žilky, patří mezi nejžádanější. Stromy mají ty nejsilnější kmeny v okolí! Extrakt má dokonalé aroma, které je velmi oblíbené. Domorodci z Indonésie si jej pro jeho účinky chválí již tisíce let. Vždy jim zajišťoval velmi úspěšný a efektivní den.


Popis

White Malay


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekWhite kratom
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „White Malay“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *