Dostupnost: Na skladě

Green Bali

(Hodnocení: 1)
SKU: GB

119 2 499 

Tento organický zelený prášek kratom Green Bali pochází ze stromu kratom, který se latinsky nazývá Mitragyna speciosa. A se svými velkými zelenými žilnatými listy, z nichž je prášek získáván, vyčnívá nad ostatní kmeny.

Zelený kratom nabízí dokonalou rovnováhu efektů rozdělenou mezi červeným a bílým kratomem. Podtypy Bali, téměř srovnatelné s kmeny Maeng Da, obsahují vysoké hladiny kratomových alkaloidů.

Tento druh kratomu není těžké a složité pěstovat, ovšem jeho klimatické podmínky musí splňovat určitou lokaci, a tou je  jihovýchodní Asie. Pro tuto snazší dostupnost je lépe ekonomicky zajištěn a tím levněji prodáván. Pokud se rozhodujete si poprvé pořídit na zkoušku své sbírky kratom, je to ideální varianta.

Popis

Green Bali


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekGreen Maeng Da
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

1 recenze
  1. David Šebela

    Po poradě s prodejcem beru jen tento

1 recenze pro Green Bali
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *