Kratom a spánek 1

Chcete znát tajemství lepšího a hlubšího spánku, aniž byste museli sahat po lékách? Odpovědí by mohl být kratom, exotická rostlina plná možností. Přečtěte si náš průvodce, abyste zjistili, jak může kratom změnit váš spánkový režim.

Downloader.la 652bbbe9b73Kratom 011f


O čem to vlastně je? Kratom a jeho role ve spánku

Kratom, známý vědecky jako Mitragyna speciosa, je stálezelený strom, který pochází z jihovýchodní Asie. Různé kultury tuto rostlinu používají k léčbě několika nemocí, ale její potenciál v oblasti spánku je až nyní plně rozpoznán.Kratom 8


Jaký kratom je ideální pro váš spánkový režim?

  • Červený Kratom: Osloví vás, pokud potřebujete relaxovat a rychle usnout.
  • Zelený Kratom: Pro ty, kteří chtějí zůstat celý den aktivní, ale večer potřebují hluboký spánek.

Tip: Pokud jste nováček, zkuste začít s červeným kratomem a postupně experimentovat s dalšími variantami.


REM fáze: Křižovatka mezi snem a realitou

REM fáze je klíčová pro kvalitní spánek. Někteří uživatelé kratomu tvrdí, že zažívají více lucidních a intenzivních snů. Je to zajímavá oblast, která potřebuje další vědecký výzkum.Kratom 3


Jak správně dávkovat?

Nezapomínejte, že kratom je silná rostlina. Začněte s nižšími dávkami a postupně je zvyšujte, abyste minimalizovali možné vedlejší účinky.


Nyní je ten pravý čas: Začněte s kratomem ještě dnes

Pokud jste přesvědčeni o výhodách kratomu, nyní je ten pravý čas začít. Výběrem správného typu a dávkováním může kratom značně zlepšit kvalitu vašeho spánku. 

Prozkoumat produkty..

 

19.10.2023

Michal 


Doporučujeme

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Nákupní košík
Registrovat

Vaše osobní údaje budou použity k podpoře vašich zkušeností s touto webovou stránkou, ke správě přístupu k vašemu účtu a k dalším účelům popsaným v ochrana osobních údajů.

ztracené heslo

Zapomněli jste heslo? Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. E-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.