Kratom a spánek 1

Chcete znát tajemství lepšího a hlubšího spánku, aniž byste museli sahat po lékách? Odpovědí by mohl být kratom, exotická rostlina plná možností. Přečtěte si náš průvodce, abyste zjistili, jak může kratom změnit váš spánkový režim.

| KratoMonster.cz | Downloader.la 652bbbe9b73Kratom 011f


O čem to vlastně je? Kratom a jeho role ve spánku

Kratom, známý vědecky jako Mitragyna speciosa, je stálezelený strom, který pochází z jihovýchodní Asie. Různé kultury tuto rostlinu používají k léčbě několika nemocí, ale její potenciál v oblasti spánku je až nyní plně rozpoznán.Kratom 8


Jaký kratom je ideální pro váš spánkový režim?

  • Červený Kratom: Osloví vás, pokud potřebujete relaxovat a rychle usnout.
  • Zelený Kratom: Pro ty, kteří chtějí zůstat celý den aktivní, ale večer potřebují hluboký spánek.

Tip: Pokud jste nováček, zkuste začít s červeným kratomem a postupně experimentovat s dalšími variantami.


REM fáze: Křižovatka mezi snem a realitou

REM fáze je klíčová pro kvalitní spánek. Někteří uživatelé kratomu tvrdí, že zažívají více lucidních a intenzivních snů. Je to zajímavá oblast, která potřebuje další vědecký výzkum.| KratoMonster.cz | Kratom 3


Jak správně dávkovat?

Nezapomínejte, že kratom je silná rostlina. Začněte s nižšími dávkami a postupně je zvyšujte, abyste minimalizovali možné vedlejší účinky.


Nyní je ten pravý čas: Začněte s kratomem ještě dnes

Pokud jste přesvědčeni o výhodách kratomu, nyní je ten pravý čas začít. Výběrem správného typu a dávkováním může kratom značně zlepšit kvalitu vašeho spánku. 

Prozkoumat produkty..

 

19.10.2023

Michal 


Doporučujeme

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Nákupní košík
Registrovat

Vaše osobní údaje budou použity k podpoře vašich zkušeností s touto webovou stránkou, ke správě přístupu k vašemu účtu a k dalším účelům popsaným v ochrana osobních údajů.

ztracené heslo

Zapomněli jste heslo? Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. E-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.