Dostupnost: Na skladě

Red JongKong

SKU: N/A

119 2 499 


Kratom Red JongKong, získávaný ze stromu s latinským názvem Mitragyna speciosa, se pěstuje na plantážích v místech, kde díky pozoruhodné rozmanitosti a tropické úrodnosti daného podnebí tento botanicus výtečně prospívá. Své jméno převzal z provincie JongKong, z oblasti v Indonésii patřící do údolí řeky Kapuas. Červený kratom je středně silný druh, oblíbený zejména pro své alkaloidní vlastnosti a nejčastěji je spojován s relaxací a meditací, odpočinkem a uvolněním.

Red Jongkong je druh kratomu, jehož pěstování je dnes spjato se stejnojmennou vesnicí na západě Indonéského ostrova Borneo. Zatím není moc známým, přesto je však velmi kvalitní a pyšní se u místních obyvatel výborným hodnocením. Doporučují ho především zkušení zákazníci, ale hodí se i pro začátečníky. Už ho máte ve své sbírce?


Popis

Red Jongkong

 


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekGreen Maeng Da
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Red JongKong“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *