Dostupnost: Na skladě

Super Yellow

SKU: N/A

119 2 499 


Kratom Super Yellow je vyrobený s listů stromu, které obsahují 70% zelené žilky a 30% červené žilky. Pěstitelé používají na jeho vývoj speciální proces a ve sdílení svých technik jsou velmi opatrní. Své letité znalosti si bedlivě chrání. Zvláště pokud je to něco nového a vzácného, což Super Yellow kratom bezezbytku splňuje.

Ve společnosti KratoMonster však máme blízký vztah s rodinou indonéských pěstitelů. Díky tomu se s vámi můžeme podělit o některá z těchto tajemství žlutého kratomu. Listy se žlutými žilkami jsou brány jako nejunikátnější a jejich výskyt je méně frekventovaný. Žluté žilky se zpravidla vyskytují u mladých kratomů, které se musí velice brzy po jejich vyrašení otrhat. Nenechte se mýlit, že se jedná o mix čistých barev. Ve skutečnosti je i tohle čistá barva.

Super Yellow kratom charakterizuje z 70% zelená žilnatina a z 30% červená žilnatina listu. Unikátní proces oxidace na přímém slunečním světle totiž odlišuje Yellow Kratom od jeho předpokládaného původu jako bílého druhu. Tento druh je u domorodců nejčastěji spojován se silně euforickými a mírně stimulujícími účinky a posílením energie.


Popis

Super Yellow


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

  • hladký prášekYellow kratom
  • skvěle rozpustný
  • nezapáchá
  • je svěží
  • nemá hnusnou pachuť
  • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Další informace

Množství

20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Super Yellow“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *