Dostupnost: Na skladě

Ženšen pravý – Extrakt

SKU: N/A

149,00 599,00 


Ženšen pravý je tradiční léčivá rostlina, která se používá v tradiční čínské medicíně a v mnoha dalších kulturách. Jeho účinky jsou spojeny s podporou imunitního systému, zlepšením kognitivních funkcí, snížením úrovně stresu, zlepšením vitality, fyzického výkonu a kardiovaskulárního zdraví.

Ženšen se také používá jako tonikum a k léčbě různých stavů, jako jsou únava, podrážděnost, deprese a problémy s koncentrací. Vyrábí se jako doplněk stravy a prodává se v mnoha formách, jako jsou kapsle, tablety, extrakty a čaje.


Kategorie:

Popis

ŽENŠEN PRAVÝ – EXTRAKT


Ženšen pravý (Panax ginseng) je léčivá rostlina, která má v tradiční čínské medicíně dlouhou historii použití. Jeho účinky jsou spojeny s podporou imunitního systému, zlepšením kognitivních funkcí, snížením úrovně stresu, zlepšením vitality, fyzického výkonu a kardiovaskulárního zdraví. Ženšen pravý obsahuje mnoho biologicky aktivních látek, jako jsou ginsenosidy, polysacharidy a flavonoidy, které se podílejí na jeho léčivých účincích.

Kromě svých léčivých účinků se ženšen také používá jako tonikum, které podporuje celkové zdraví a vitality. V tradiční čínské medicíně se ženšen používá k léčbě různých stavů, včetně únavy, podrážděnosti, deprese a problémů s koncentrací.

V současné době se ženšen pravý používá jako doplněk stravy a prodává se v mnoha formách, jako jsou kapsle, tablety, extrakty a čaje. Je však důležité dbát opatrnosti a dodržovat doporučenou dávku, protože příliš vysoké dávky mohou mít nežádoucí účinky, jako jsou nervozita, nespavost a zvýšený krevní tlak.

Ženšen pravý se také používá v kosmetice a péči o vlasy jako přísada do šamponů a kondicionérů. Celkově lze říci, že ženšen pravýširokou škálu léčivých účinků a je stále intenzivně studován v oblasti zdravotnictví a výzkumu potravin.

 


Další informace

Množství

20g, 50g, 100g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Ženšen pravý – Extrakt“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *