Dostupnost: Na skladě

Matcha Tea

SKU: N/A

149,00 299,00 


Matcha je jemně mletý zelený čaj z Japonska, který se vyrábí z čajových lístků, jež jsou pečlivě vybrány, odpařeny, usušeny a jemně mlety na prášek. Obsahuje vysoké množství antioxidantů, kofeinu a aminokyseliny L-theanin.

Mezi hlavní účinky patří zlepšení pozornosti, koncentrace, paměti a metabolismu, snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi a posílení imunitního systému. Matcha se tradičně používá jako nápoj při japonské čajové ceremonii, ale může být také přidávána do různých jídel nebo použita jako doplněk stravy.


Kategorie:

Popis

MATCHA TEA


Matcha je jemně mletý zelený čaj, který pochází z Japonska. Je vyroben z čajových lístků, které jsou stíněny několik týdnů před sklizní, což způsobuje zvýšení obsahu chlorofylu a aminokyselin v lístcích. Poté jsou lístky pečlivě vybrány, odpařeny, usušeny a jemně mlety na prášek.

Matcha má mnoho účinků díky obsahu antioxidantů a kofeinu. Mezi hlavní účinky patří zlepšení pozornosti, koncentrace a paměti, stimulace metabolismu a podpora spalování tuků, snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi a posílení imunitního systému. Matcha také obsahuje aminokyselinu L-theanin, která pomáhá uklidnit mysl a zlepšit náladu.

Matcha se tradičně používá jako nápoj při japonské čajové ceremonii, ale může být také přidávána do smoothies, latté, dezertů a jiných jídel. V současné době se matcha stává stále populárnější jako součást zdravého životního stylu a je často používána jako doplněk stravy nebo jako přírodní energetik při sportovních aktivitách.


Další informace

Množství

50g, 100g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Matcha Tea“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *