Dostupnost: Na skladě

Dream Herb (Calea Zacatechichi)

SKU: N/A

149,00 549,00 


Dream Herb (Calea zacatechichi) je rostlina původem z Mexika, která má tradičně používána k podpoře snového stavu a ke zlepšení kvality snů. Má také antioxidační vlastnosti a pomáhá při trávicích potížích. Používá se v tradičních rituálech a jako čaj.

Je populární mezi lidmi, kteří se zajímají o alternativní způsoby podpory spánku a prohloubení snového stavu, ale je důležité používat ho s opatrností a s respektem k tradičním praktikám a kultuře, ze které pochází.


Kategorie:

Popis


Dream Herb (Calea zacatechichi) je rostlina původem z Mexika, která se tradičně používá k rituálům a k léčebným účelům u mnoha původních kmenů.

Účinky této rostliny se zaměřují na podporu a prohloubení snového stavu, což může být užitečné pro lidi, kteří se zajímají o lucidní sny nebo chtějí mít živé a přehledné sny. Kromě toho se také říká, že Dream Herbantioxidační vlastnosti a pomáhá při zažívacích potížích.

Rostlina se obvykle používá ve formě čaje, nebo se kouří v tradičních rituálech. Je však třeba poznamenat, že účinky se mohou lišit v závislosti na způsobu užívání a množství, které se konzumuje.

V současné době se Dream Herb stává populární mezi lidmi, kteří se zajímají o alternativní způsoby podpory spánku a prohloubení snového stavu, ale je důležité si uvědomit, že použití rostliny by mělo být prováděno s opatrností a s respektem k tradičním praktikám a kultuře, ze které pochází.


Další informace

Množství

20g, 50g, 100g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Dream Herb (Calea Zacatechichi)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *