Dostupnost: Na skladě

Yerba Maté – EXTRAKT

SKU: YM

200,00 380,00 


Unikátní produkt Yerba Maté je extrakt organického prášku známý v podobě populárního nápoje a pochází z Jižní Ameriky. Oblíbený nápoj Yerba Maté postupně dobývá celý svět a dokáže díky svým posilujícím a stimulačním účinkům nenásilnou formou pozvednout naše vnímání a náladu. Obsahuje vysoký podíl minerálů a vitamínů, hlavně A, B1, B2, B3, B5 a C. Dodává nám energii a zaručuje osobní pohodu.

Z prášku si nápoj můžete snadno vyrobit i doma v kuchyni. Použít se dá na limonádu nebo čaj. Za to, že je Yerba Maté skvělým stimulantem vděčíme především obsahu kofeinu, theobrominu, theofylinu a mateinu. Můžete si jej dát třeba místo kávy, obsahuje totiž mnohem více prospěšných látek. Tak co, vyzkoušíte ho?

V Jižní Americe používají k pití Yerba Maté kalabasu a bombillu. Kalabasa je menší nádoba podobná misce, původně vydlabaná z tykve, ale dnes vyrobená hlavně ze dřeva či hliníku. Bombilla je speciální brčko se sítkem, díky kterému můžete unikátní nápoj snadno popíjet.


Kategorie:

Popis

Oblíbené energetické Maté

Yerba Maté si svou pověst a oblibu získalo díky svým povzbuzujícím účinkům. Každý z nás občas potřebuje, dodat energii po těžkém dni, takzvaně „nakopnout“, a nebo při únavě v práci nebo sportu, je nápoj připravený s produktem Yerba Maté tím pravým osvěžením a je tu pro vás.

Obsahuje prospěšné látky

Nejenže obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B5 a C, najdeme zde i mnoho minerálů: vysoké množství vápníku, hořčíku, manganu, železa, selenu, draslíku, křemíku a fosforu. Dále tento extrakt prášku Maté disponuje velkým počtem aminokyselin (asi 15 druhů), stopovými prvky a antioxidanty.

Maté prostě milujeme

V samotné Paraguayi a Argentině ho prý pravidelně denně pije až 95 % obyvatel. Naplňte své tělo energií zdravým a chutným způsobem, ať už chcete běhat, plavat, lézt, jezdit na kole, bruslit nebo nesportovat vůbec, Yerba Maté obsahuje určitý přírodní zdroj kofeinu, který poskytuje dodatečnou energii kdykoli během dne.

Protizánětlivé účinky

Yerba maté má vliv na snížení zánětlivosti v těle, ať při nemoci, při bolestivosti zubů, svalů, šlach a kloubů. Údajně má podobný efekt jako farmaka na snížení bolesti. Pomůže i při kocovině nebo proti fyzickému přetrénování.

Snížení přejídání

Uvádíme vliv na určitý úbytek tělesné hmotnosti jako její drobnou úpravu, pokud se to sleduje a nepřehání. Korigované s programovým pitím se dosáhne při alespoň několikaměsíčním popíjení patrného výsledku. A to vše díky tomu, že Yerba Maté pročišťuje tělo od toxických látek a aktivuje látkovou výměnu.

Další informace

Množství

20g, 50g, 100g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Yerba Maté – EXTRAKT“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *