Dostupnost: Na skladě

Blue lotus – EXTRAKT

SKU: BLE

320 550 


Unikátní produkt Blue Lotus je extrakt organického prášku v poměru 20:1 z rostliny s latinským názvem Nymphaea caerulea. To znamená, že 1kg extraktu byl vyroben z 20kg rostliny. Blue Lotus je také známý jako Modrý leknín nebo Egyptský lotos. Právě v Egyptě byl Blue Lotus posvátnou rostlinou, kterou údajně používali při obřadních rituálech a byl dokonce nalezen v hrobce slavného Tutanchamona.

Vodní rostlina rostoucí na březích jezer a řek je díky psychotropním vlastnostem známá již z pradávného léčitelství. Za jeho účinky stojí obsah alkaloidů apomorphine a nuciferine. Snad právě proto je Blue Lotus také často přirovnáván k oblíbenému CBD nebo ke kratomu.

Modrý leknín přináší euforické pocity a při vyšších dávkách může být dokonce až lehce halucinogenní. Dlouho se o něm také traduje, že rostlina podporuje sexuální vzrušení a zvyšuje potenci. Vnímání účinků je však zcela individuální, proto nezbývá nic jiného, než to vyzkoušet na vlastní kůži.


Kategorie:

Popis

Blue lotus (Modrý leknín)– latinsky Nymphaea caerulea. Nabízíme zde prodej extraktu organického prášku, jenž uctívali již staří egypťané. Pro svou příbuznost se často zaměňuje s Lotosem Indickým. Jedná se však o dva různé druhy. Ve starověku rostlinu používali při obřadních rituálech a byla dokonce nalezena v hrobce slavného Tutanchamona. Egyptská říše údajně využívala blue lotus v léčitelství, protože měl výrazné psychotropní vlastnosti. A to díky obsahu alkaloidů apomorphine a nuciferine. Blue lotus bývá také často přirovnáván k CBD, nebo Kratomu.

Blue lotus najdeme vyobrazen na staroegyptských nástěnných malbách, jelikož byl spojován s rituály pro přechod do posmrtného života, obřadními oslavami a zejména tancem. Blue lotus a věnce z něj byl používány při pohřbívání vládců a kněží.
Složení:
Lotus obsahuje apomorfin, látku příbuznou opiátu morfinuApomorfin aktivuje dopaminové receptory a může tak pomoci při léčbě Parkinsonovi choroby. Při kombinaci s L-dopamin (Mucuna pruriens) se pak snižuje její potřebná dávka. Nedoceněný je bezpochyby v oblasti léčby drogové závislosti. Tato látka funguje jako emetikum. Blue lotus ukrývá též alkaloid nuciferin podobný apomorfinu.

Další informace

Množství

20 G, 50 G, 100 G

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Blue lotus – EXTRAKT“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *