Dostupnost: Na skladě

Blue lotus – EXTRAKT

SKU: BLE

320,00 550,00 


Unikátní produkt Blue Lotus je extrakt organického prášku v poměru 20:1 z rostliny s latinským názvem Nymphaea caerulea. To znamená, že 1kg extraktu byl vyroben z 20kg rostliny. Blue Lotus je také známý jako Modrý leknín nebo Egyptský lotos. Právě v Egyptě byl Blue Lotus posvátnou rostlinou, kterou údajně používali při obřadních rituálech a byl dokonce nalezen v hrobce slavného Tutanchamona.

Vodní rostlina rostoucí na březích jezer a řek je díky psychotropním vlastnostem známá již z pradávného léčitelství. Za jeho účinky stojí obsah alkaloidů apomorphine a nuciferine. Snad právě proto je Blue Lotus také často přirovnáván k oblíbenému CBD nebo ke kratomu.

Modrý leknín přináší euforické pocity a při vyšších dávkách může být dokonce až lehce halucinogenní. Dlouho se o něm také traduje, že rostlina podporuje sexuální vzrušení a zvyšuje potenci. Vnímání účinků je však zcela individuální, proto nezbývá nic jiného, než to vyzkoušet na vlastní kůži.


Kategorie:

Popis

Blue lotus (Modrý leknín)– latinsky Nymphaea caerulea. Nabízíme zde prodej extraktu organického prášku, jenž uctívali již staří egypťané. Pro svou příbuznost se často zaměňuje s Lotosem Indickým. Jedná se však o dva různé druhy. Ve starověku rostlinu používali při obřadních rituálech a byla dokonce nalezena v hrobce slavného Tutanchamona. Egyptská říše údajně využívala blue lotus v léčitelství, protože měl výrazné psychotropní vlastnosti. A to díky obsahu alkaloidů apomorphine a nuciferine. Blue lotus bývá také často přirovnáván k CBD, nebo Kratomu.

Blue lotus najdeme vyobrazen na staroegyptských nástěnných malbách, jelikož byl spojován s rituály pro přechod do posmrtného života, obřadními oslavami a zejména tancem. Blue lotus a věnce z něj byl používány při pohřbívání vládců a kněží.
Složení:
Lotus obsahuje apomorfin, látku příbuznou opiátu morfinuApomorfin aktivuje dopaminové receptory a může tak pomoci při léčbě Parkinsonovi choroby. Při kombinaci s L-dopamin (Mucuna pruriens) se pak snižuje její potřebná dávka. Nedoceněný je bezpochyby v oblasti léčby drogové závislosti. Tato látka funguje jako emetikum. Blue lotus ukrývá též alkaloid nuciferin podobný apomorfinu.

Další informace

Množství

20g, 50g, 100g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Blue lotus – EXTRAKT“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *