Co je HHC konopí?

Dnes se konopí používá také k rekreačním účelům. Lidé ho například kouří k relaxaci. Nejčastěji však lidé používají konopí k léčebným účelům, jako je zmírnění bolesti nebo zvýšení chuti k jídlu u pacientů s rakovinou podstupujících chemoterapii.

Konopí se používá po staletí v mnoha kulturách, včetně Indie, Afriky a Číny. Ve starověku se používalo k léčbě různých onemocnění, jako je epilepsie, nespavost a úleva od bolesti.

Jaké mohou být účinky HHC?

HHC je forma konopí, která byla obohacena o další složky. Tyto přísady způsobují, že má jiný účinek než běžná marihuana a je obtížněji odhalitelná. Konopí HHC se v posledních letech věnuje zvýšená pozornost, protože může být mnohem intenzivnější než běžná marihuana. Přestože při nákupu je třeba zvážit některé faktory, je tento typ produktu obvykle silnější než ten, který najdete v prodejnách zaměřených na pomoc při různých problémech.

Naše HHC obsahuje další kanabinoidy, jako je CBC (kanabichromen), CBG (kanabigerol) a CBD (kanabidiol). Tyto sloučeniny mají své vlastní jedinečné účinky na organismus, díky čemuž jsou zvláště prospěšné pro pacienty s bolestí nebo záněty, jako je artritida nebo chronická bolest.

Označeno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *