Dostupnost: Vyprodáno

HHC Starter Kit – 1 ml Vape pen

SKU: N/A

999,00 


Vapovací pero s cartridgem HHC Starter Kit – 1 ml Vape penkeramickou spirálu, která tak zajišťuje mnohem kvalitnější odpařování. Kvalitní baterie Elevaterz totiž dokáže zahřát e-liquid ještě před potažením. Jedná se tak o snadno použitelný, cenově výhodný a vysoce kvalitní produkt.

Tato kazeta HHC je perfektní volbou pro všechny příznivce vapování konopných produktů. Obsahuje 90% kanbinoidů a má přírodní chuť. Díky obsahu 1ml se vám pero pohodlně drží a strčíte ho do každé kapsy. Pero se dá vaší volbou přepínat mezi sílou a příchutí.

Vapovací pero obsahuje konopný olej určený pro použití s vapovacími pery. Naše cartridge HHC jsou vyrobeny z prémiového konopného extraktu smíchaného s organickým kokosovým olejem a jsou k dispozici v různých příchutích.

Vaping s HHC je stále populárnější způsob relaxace a navíc je zcela legální. Abyste v náročném dni zrealoxovali vám postačí i jen jedno potáhnutí a na vlastní kůži zažijete všechny výhody složek této rostliny. Intenzitu si sami vyberete podle potahů. Téměř ihned po vdechnutí vapu pocítíte jeho příjemné účinky.


Kategorie:

Popis


HHC Starter Kit 1 ml – 90% Vape pen


Inovativní formule na kterou jsme hrdí ! 

Jsme na tento produkt hrdí, protože je založen na velmi inovativní receptuře a proto je pro nás potěšením doporučit lidem tuto startovací sadu Elevatorz HHC. Jedná se totiž o perfektní vap pro nováčky s HHC. Dočtete se i dále, z čeho je složení, jak produkt používat.

Tím že je tento produkt je založen na velmi inovativní receptuře a je doporučen jako startovací verze pro nováčky, je pro nás velice důležité, že s ním uživatel dobře seznámí:

Všechny naše sady HHC Ccell cartridge obsahují 1 ml e-liquidu. Obsah tvoří výhradně kanabinoidy, zcela přírodní extrakty a terpeny z rostliny Cannabis Sativa L.. Naše cartridge obsahují 90 % kanabinoidů. Konkrétně: 64 % HHC, 20 % CBG, 5 % CBC a 1 % CBN.

Tyto vapovací náplně jsou nejen ekologické, ale jsou pro vás také bezpečné. Kromě toho, že neobsahují rozpouštědla ani jiné škodlivé látky, se dá vlastně mluvit o přírodním zážitku z rostliny konopí. Tuto přednost vyhledává mnoho lidí a v dnešní společnosti je to nesmírně důležité.


Transparentnost, bezpečnost a kvalita

Společnost je hrdá na to, že získala certifikaci GMP, která nám pomáhá udržovat naše vysoké standardy výroby. Prodáváme pouze prémiové vapy s nejvyšší kvalitou HHC. Všechny námi nabízené produkty jsou vyráběny podle přísných norem, jako je HACCP, abychom vám poskytli co nejkvalitnější a nejbezpečnější produkt.

Víme, jak je pro vás důležité koupit si vape, který je bezpečný pro konzumaci, dobře chutná a skvěle se používá. HHC Starter Kit byl vyroben v souladu s nejvyššími platnými standardy, jako jsou GMP, HACCP a normy ISO 22000 a ISO 14001. Při nákupu našich výrobků si můžete být jisti, že splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.


Co všechno dostanete

Samozřejmě obdržíte designově lákavou Ccell cartridge s keramickou spirálkou. Baterii, která dokáže zahřát e-liquid ještě před inhalací a je také nastavena tak, aby uživateli poskytovala přirozenou chuť rostliny konopí. Taková inhalace zaručuje, že všechny kanabinoidy, extrakty a terpeny dohromady mají na uživatele silnější účinek.


Tipy pro použití

Jakmile našroubujte cartridge na baterii, můžete začít inhalovat její horní částí. Nehledejte zde žádná tlačítka, nejsou, vše je připraveno ihned k použití. Pro vás, kdo používáte vape pero poprvé: nejprve se ujistěte, že je vape pero teplé, než začnete. Poté udělejte malé potahy, tak asi 3 až 5 najednou. A mezi těmito údery si dejte 2 nebo 3 minuty přestávku. Účinky můžete pocítit opravdu brzy po inhalaci.

Bohužel o nich konkrétně nemůžeme kvůli legislativě mluvit. Pokud je cartridge prázdná, snadno ji vyměníte za novou.

Nemůže to být snadnější!


Parametry cartridge:

– Cartridge Ccell 1 ml (více než 350 potahů)
– Obsahuje kanabinoidy a přírodní extrakty z rostliny konopí Sativa
– Kanabinoidy: 900 mg/ml
– Terpeny z rostliny Cannabis Sativa L.: 100 mg/ml – Bez
nikotinu
Bez rozpouštědel
Bez chemikálií
Bez PG nebo VG
Bez vody nebo alkoholu
Bez THC
Bez acetátu vitamínu E


Vlastnosti baterie:

– Baterie se aktivuje po inhalaci
– Plně nabitá za méně než hodinu
– Dobíjecí s USB-C kabelem
– Kapacita baterie: 350 mAh
– Rozměry: 12 mm x 86.4 mm
– Materiál: nerezová ocel

Další informace

Příchuť

Cherry lemonade, Purple gelato, Watermelon

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „HHC Starter Kit – 1 ml Vape pen“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *