Dostupnost: Na skladě

Green Maeng Da

(Hodnocení: 2)
SKU: GMD

119 2 499 


Kratom Green Maeng Da pochází přímo z Thajska. Stal se velice populárním a postupně se rozšířil do různých koutů světa. Ze zelených kratomů je Green Maeng Da zatím nejznámější. Tento zelený kratom Green Maeng Da je nejčastěji spojován s euforií a stimulací a je ideální volbou pro pravidelné sběratele a odběratele, ale i úplné začátečníky.

Green Maeng Da kratom je nejznámějším a všeobecně velmi oblíbeným druhem. Jde o léty prověřenou klasiku, pěstovanou z nejstarší odrůdy a nabízí jej většina farmářů a prodejců. Je často vyhledávaný pro své vlastnosti a přednosti, které spočívají ve vysokém obsahu alkaloidů.

Kratom Green Maeng Da je ve své domovině vyhledávaný při manuální práci, fyzickém výkonu i duševní činnosti. Je vhodný jak pro sběratele začátečníky, tak i pro zkušenější odběratele do jejich sbírky.


Popis

Green Maeng Da


Jak se Green Maeng Da vyrábí?

Jeho pěstitelé, říkejme jim farmáři, o něj pečují obzvlášť nákladně. Sbírají totiž každý list z kratomu ručně. Ručně se vyházejí plevely a také všechny suché, shnilé nebo jinak produkčně nevhodné listy. A abychom zabránili možné kontaminaci a vyhnuli se hmyzu, suší tyto listy, které prošly kontrolou kvality, nikoliv volně venku, ale zavřené uvnitř.

Poté nastává proces sušení tohoto organického prášku. Není dlouhý, ale precizně organizovaný. Po systematickém procesu čištění a závěrečné kontrole kvality naši farmáři ručně odstraní všechny stonky a žíly.

Listy se nakonec třikrát přemelou a konečný produkt se zabalí. Vysoce kvalitní a extrémně jemný prášek je podobný mouce, a znáte je jako tento výrobek! ‚Vybrali jsme pro vás takového dodavatele, který nám toto vše zaručuje.


Co je to Kratom?

Kratom se nazývá strom rostoucí  v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku, Indonésii, Malajsii a Vietnamu.  Jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Jedná se o velice speciální i na pěstování náročnou rostlinku. Má hladký kmen vysoký až 25 m na kterém rostou listy, původci a zdroje toho kouzla kratomu. To z něho je speciálním procesem vyráběn tento prášek.


Účinky Kratomu

Účinky kratomu nemůžeme z legislativních důvodů veřejně sdělovat. Pokud Vás však zajímají, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@kratomonster.cz a nebo také na Facebooku ZDE. My Vám rádi zodpovíme všechny otázky.


Proč právě náš Kratom?

Kvalita kratomu je velmi ovlivněna tím, jak k ní a k výrobě farmáři přistupují. Náš celý tým v KratoMonster jsme si dali velmi záležet na tom, abychom pro vás s jeho produkty vybrali toho nejlepšího dodavatele. Nejsme jen prodejci, ale i milovníci kratomu, a tak je i v našem zájmu, aby to, co dostáváme, bylo to naprosto NEJLEPŠÍ! Náš dodavatel pečlivě přebírá lístky, aby se do dalšího procesu dostaly jen ty opravdu kvalitní. A jak že jsme na to přišli? Jednoduše jsme zkoušeli. Zkoušeli jsme kratom od několika dodavatelů, až jsme narazili na toho opravdu nejlepšího. Kvalitní kratom se pozná zejména podle toho, že má tyto vlastnosti:

 • hladký prášekGreen Maeng Da
 • skvěle rozpustný
 • nezapáchá
 • je svěží
 • nemá hnusnou pachuť
 • MUSÍ být testován na kvalitu

A tím se přesně náš kratom vyznačuje.

 


Zajímá-li Vás historie kratomu, můžete se o ní přečíst ZDE .

Další informace se můžete dozvědět ZDE.


Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací účely.

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

 

Další informace

Množství

5 G, 20 G, 50 G, 100 G, 200 G, 500 G, 1000 G

Recenze: 2
 1. Lukáš Kotula

  po komunikaci s panem majitelem po telefonu jsem zvolil tento a vyhovuje

 2. David Šebela

  doporučuji spíše začátečníkům

Recenze 2 pro Green Maeng Da
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *