Dostupnost: Na skladě

HHC sprej 10 ml 15 %

599 


Už jste slyšeli o HCC spreji se sladkou příchutí? Olej obsažený ve spreji obsahuje kanabinoidy, které jsou šetrnou metodou extrahovány z organické rostliny konopí. Extrakce HHC se provádí v laboratoři pomocí superkritické CO2 techniky v kombinaci s komplexní filtrační metodou.

Taková výroba HHC spreje zaručuje výslednému produktu skvělou kvalitu. Sprej HCC mimo jiné obsahuje aromatické terpeny z konopí, které zvyšují účinnost HHC prostřednictvím jeho doprovodného účinku.

Trpíte nespavostí, bolestí, úzkostí nebo stresem? Vyzkoušejte náš HHC sprej se sladkou příchutí. Pokud budete sprej konzumovat v noci, podporuje snížení úzkosti i stresu, ale i chronických bolestí, navíc vám poskytne hodnotnější a klidnější spánek. Obsah balení vystačí na 60 střiků po 25 mg HHC. Opravdu doporučujeme!

HHC sprej je revoluční novinkou ve vstřebatelnosti kanabinoidů. Speciální forma zaručuje extrémně rychlou absorpci HHC. Stačí pouze zmáčknout a nanést sprej na kůži nebo přímo do úst. Vše je doplněno příjemnou nasládlou chutí, která povznese užívání na další úroveň. Sprej vás zbaví stresu, uleví od bolesti, zrelaxuje tělo a dodá chuť k jídlu.


Skladem

Kategorie:

Popis

HHC Sprej 10 ml 15%


HHC má podobné účinky jako THC. Jde o látku kanabinoid, která se přirozeně vyskytuje v konopí, a proto je tolik populární mezi nadšenci povolené produkce výrobků z konopí. Prodej HHC je totiž 100% legální. Neobsahuje žádné množství zakázaných látek. Ale i přesto vám pomůže po čem toužíte. Uvolnění.

Dokonce se v oblíbenosti rychle vyrovnává vyhledávanému CBD.

HCC Sprej obsahuje 15% HHC a vystačí vám až na 60 dávek, které při správném a doporučeném užívání vydrží až 3 měsíce !


Složení:

Slunečnicový olej
Sladidlo
Konopný extrakt


Jak se používá?

1x střik pod jazyk, nechat minutu působit, nepolykat.

Účinek se dostaví za cca 1-2 hodiny.

 


POZOR!

Produkt v souladu se zákonem § 5 č. 167/1998.  Zákaz prodeje mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dostupné od 18-ti let !

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „HHC sprej 10 ml 15 %“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *