Dostupnost: Vyprodáno

HHC Květy – White Runtz

(Hodnocení: 1)
SKU: N/A

119,00 499,00 


Naše květy HHC White Runtz představují přírodní a jemnou cestu k relaxaci a uvolnění, nabízejí vyvážené účinky pro klidnou mysl a uvolněné tělo.

White Runtz jsou konopné květy s vysokým obsahem HHC z nadýchaných a kompaktních rostlin se mohou pochlubit vysokým obsahem HCC – hexahydrokanabinolu a dalších kanabinoidů . Rostliny jsou pěstovány v kontrolovaném prostředí, bez pesticidů a herbicidů.


Koncentrace HHC: 20%

Koncentrace THC: < 0,1 %

Obsah balení: 1g, 2g, 5g, 10g


Kategorie:

Popis

HHC – White Runtz


Naše HHC White Runtz květy představují nejnovější průlom v oblasti cannabinoidů, přinášející unikátní zážitek, který kombinuje tradiční vlastnosti konopí s moderními vědeckými inovacemi. Náš produkt je vyráběn z vysoce kvalitních CBD rostlin, které jsou pečlivě vybírány a zpracovávány, aby se zajistila maximální čistota a kvalita. White Runtz jsou dále známé svým jemným, ale výrazným účinkem, který Vás uvolní a dodá pocit pohody, aniž by způsoboval extrémní psychoaktivní efekty. Naše květy jsou také ideální pro ty, kteří hledají alternativní způsob, jak se uvolnit a relaxovat, přičemž si udržují jasnou mysl. HHC White Runtz jsou také oblíbené pro svou schopnost zmírnit stres a napětí, což je dělá perfektním doplňkem přímo pro Vás.


HHC je zkratka pro Hydrogenated Hemp Compound (hexa hydro kanabinol). Jedná se o psychoaktivní sloučeninu konopí, která se nachází v rostlině cannabis sativa. Hlavní rozdíly mezi HHC a THC jsou v přítomnosti další uhlíkové vazby, hydrogenovaného uhlíku a esterové molekuly v HHC.

Naše květy jsou prémiové kvality a obsahují 20% HHC (na vyžádání méně i více, když tak nám napište e-mail)

Dokonalý způsob, jak si odpočinout je na blízku!

Už hledat nemusíte! HHC produkty jsou jediné svého druhu, které jsou opravdu legální a spolehlivě také přírodní!


KratoMonster přichází se závazkem ke kvalitě.

Jsme odhodláni poskytovat ty nejlepší možné produkty, služby a zkušenosti.


Další informace

Množství

1g, 2g, 5g, 10g

1 recenze
  1. David Šebela

    super! spokojenost

1 recenze pro HHC Květy – White Runtz
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *