Dostupnost: Na skladě

HHC Květ 20% – Lemon Haze

(Hodnocení: 1)
SKU: HHC

199 


HHC květy Lemon Haze s 20% obsahem HHC jsou unikátním produktem. Konopné květy s vysokým obsahem HHC z nadýchaných a kompaktních rostlin se mohou pochlubit vysokým obsahem HCC – hexahydrokanabinolu a dalších kanabinoidů a terpenů. Rostliny jsou pěstovány v kontrolovaném prostředí, bez pesticidů a herbicidů.

Příjemně aromatické květy maní jemné citrusové aroma. Ručně trimované HHC květy Lemon Haze vynikají svým nasládlým terpenovým profilem blížícím se k vůni citrusových plodů. Jsou šetrně baleny ve vzduchotěsném obalu pro zachování svěží vůně a nadýchané konzistence. Tyto květy jsou populární pro své relaxační účinky. Spolehlivě tiší bolest, výrazně snižují stres a současně vás povzbudí.

Svěží HHC květy Lemon Haze mohou jejich příznivci využít jako přípravu do práce pro povzbuzení nebo naopak pro úlevu po náročném dni! Účinek květu je velmi podobný CBD, ale přesto je zcela odlišný. Květ je možné použít pro přípravu nápoje, čaje a hotový nálev si podle sebe dochutit. Další možnosti použití ponecháme na vaší fantazii.


13 skladem

Kategorie:

Popis

HHC květ – Lemon Haze


Dokonalý způsob, jak si odpočinout je na blízku! Už hledat nemusíte! HHC produkty jsou jediné svého druhu, které jsou opravdu legální a spolehlivě také přírodní!

Květina Lemon Haze je produktem permanentně vyhledávaným a žádoucím. Jeho dosah lze potvrdit tak, že to vyzkoušíte. Po začátku euforického a povznášejícího pocitu, se dostaví požadované uvolnění, které se jemně line v pocit klidu a relaxace.


HHC je zkratka pro Hydrogenated Hemp Compound. Jedná se o psychoaktivní sloučeninu konopí, která se nachází v rostlině cannabis sativa.

HHC se vyskytuje v semenech technického konopí a v jeho pylu. HHC a THC mají podobnou chemickou strukturu.

Hlavní rozdíly jsou v přítomnosti další uhlíkové vazby, hydrogenovaného uhlíku a esterové molekuly v HHC.

Naše květy jsou prémiové kvality a obsahují 20% HHC


KratoMonster přichází se závazkem ke kvalitě. Jsme odhodláni poskytovat ty nejlepší možné produkty, služby a zkušenosti.

1 recenze
  1. David Šebela

    super! spokojenost

1 recenze pro HHC Květ 20% – Lemon Haze
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *