Dostupnost: Na skladě

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris)

SKU: N/A

149,00 549,00 


Kotvičník zemní s 90% SAPONINU je trvalá rostlina s plochými listy a žlutými květy. Pochází z Indie a tradičně se používá v indické medicíně Ayurveda pro léčbu sexuální dysfunkce, poruchy erekce, neplodnosti a zvýšení hladiny testosteronu u mužů.

Nicméně, vědecké studie o jeho účincích jsou stále limitované a názory na jeho účinky jsou smíšené. Některé údajné účinky zahrnují zlepšení sexuální funkce, zvýšení svalové hmoty a síly, podporu kardiovaskulárního zdraví a zlepšení nálady.


Před použitím kotvičníku zemního je však důležité konzultovat se svým lékařem a zajistit si přesné informace o jeho účincích a možných vedlejších účincích.


Kategorie:

Popis


Kotvičník zemní, také známý jako Tribulus terrestris, je rostlina původem z Indie, která se dnes vyskytuje po celém světě. Kotvičník zemní je trvalka s plochými, drobnými listy a květy žluté barvy. Plody této rostliny jsou ostnaté a mají tvar hvězdy.

Kotvičník zemní se tradičně používá v tradiční indické medicíně Ayurveda pro léčbu různých stavů, včetně sexuální dysfunkce, poruchy erekce, neplodnosti a zvýšení hladiny testosteronu u mužů. Nicméně, vědecké studie na účinky kotvičníku zemního jsou stále limitované a názory na jeho účinky jsou smíšené.


Údajné účinky kotvičníku zemního zahrnují:

  • Zvýšení hladiny testosteronu u mužů
  • Zlepšení sexuální funkce a erekce u mužů
  • Zlepšení plodnosti u mužů a žen
  • Podpora svalové hmoty a síly
  • Podpora kardiovaskulárního zdraví
  • Zlepšení imunitního systému
  • Zlepšení nálady a snížení úzkosti

Nicméně, vědecké důkazy podporující tyto údajné účinky jsou stále omezené a sporné.

Proto se před použitím kotvičníku zemního doporučuje konzultovat se svým lékařem a zajistit si přesné informace o jeho účincích a možných vedlejších účincích.


Další informace

Množství

20g, 50g, 100g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *