Dostupnost: Na skladě

Guarana – Extrakt 100:1

SKU: N/A

249,00 399,00 


Guarana je rostlina původem z Amazonského pralesa v Jižní Americe, která obsahuje stimulanty, jako je kofein, theobromin a theofylin.

Tyto stimulanty jsou obsaženy v semenech guarany, které se používají jako přírodní zdroj kofeinu a jako doplněk stravy.

Guarana se tradičně používá k zlepšení fyzické a duševní výkonnosti, na úlevu od únavy a stresu, podporu hubnutí a také jako afrodiziakum.

Při používání guarany je důležité dodržovat doporučené dávkování a konzultovat použití s lékařem, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky.


Kategorie:

Popis


Guarana je rostlina, která obsahuje kofein a další stimulanty, které mohou mít řadu účinků v závislosti na dávce.

Nízké dávky guarany (např. až 75 mg) mohou zlepšit pozornost, reakční čas a paměť. Může také pomoci snížit únavu a zlepšit náladu.

Střední dávky guarany (75-300 mg) mohou zlepšit fyzickou výkonnost a výdrž, snížit bolesti hlavy a zlepšit kognitivní funkce, jako je paměť a pozornost.

Vyšší dávky guarany (více než 300 mg) mohou způsobit nepříjemné vedlejší účinky, jako jsou úzkost, neklid, nevolnost, zvracení, bolesti hlavy, nespavost a zvýšený srdeční tep.


Je důležité si uvědomit, že účinky guarany mohou být různé u každého jednotlivce a mohou být ovlivněny faktory, jako je věk, váha, zdravotní stav a citlivost na kofein a stimulanty. Při použití guarany se proto doporučuje dodržovat doporučené dávkování a konzultovat užívání s lékařem.


Další informace

Množství

100g, 200g

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „Guarana – Extrakt 100:1“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *