Dostupnost: Na skladě

HQD Cuvie plus – Různé příchutě

SKU: N/A

249,00 


HQD Cuvie plus představuje jednorázovou ochucenou vapovací e-cigaretu s naprosto intenzivní chutí v mnoha ovocných variantách, s hustým kouřem a jedinečným požitkem. Navíc je bez nepříjemného zápachu nikotinu a nedráždí v krku! Vaping opravdu bereme jako zážitek, který charakterizuje Cuvie plus.

Tato jednorázová e-cigareta HQD Cuvie Plus naplněná nikotinovou solí v e-liquidu nabízí 1200 potáhnutí. Blikající LED dioda vás upozorní na docházející náplň. Vyzkoušejte některou ze sladkých příchutí ovoce pro maximální požitek z vapování. Už nebudete muset překrývat kouř běžných cigaret parfémem či kolínskou a snažit se skrývat jejich důkazy. Jednorázová e-cigareta nenabízí jen kouř s obsahem nikotinu, ale i nový zážitek příjemné chuti, která se snadno stane neodolatelnou.

Jednorázová e-cigareta HQD Cuvie Plus se svým snadno vejde do kapsy a kdykoli vám nabídne vynikající chuť a požitek z hustého kouře. Díky prémiovému vzhledu se jedná o velmi trendy stylový doplněk s obsahem nikotinu 18 mg/ml. HQD Cuvie Plus nemá žádná tlačítka, takže stačí jen potáhnout a automaticky vapujete!


Jednorázová e-cigareta HQD Cuvie Plus nabízí:

Počet potahů: 1200

Obsah nikotinu: 18 mg/ml

Kapacita baterie: 950mAh

Příchutě na výběr:

  1. Strawberry Watermelon
  2. Apple Crush
  3. Grapey
  4. Miami Vice
  5. Mixed Fruit
  6. Passion Fruit

 


Uchovávejte výrobek mimo dosah a dohled osob mladších 18 let.
Skladujte výrobek v temnu a suchu při pokojové teplotě.

Kategorie:

Popis


HQD Cuvie plus neboli e-liquid má mnoho názvů, stále se však jedná o ten samý produkt. Jednorázová ochucená vapovací e-cigareta s naprosto intenzivní chutí v mnoha příchutích, s hustým kouřem a jedinečným požitkem. Navíc je bez nepříjemného zápachu nikotinu! Vaping opravdu bereme jako zážitek, který charakterizuje Cuvie plus.

Tato jednorázová e-cigareta HQD Cuvie Plus naplněná nikotinovou solí v e-liquidu nabízí 1200 potáhnutí. Blikající LED dioda vás upozorní na docházející náplň. Vyzkoušejte některou ze sladkých příchutí ovoce pro maximální požitek z vapování. Už nebudete muset překrývat kouř běžných cigaret parfémem či kolínskou a snažit se skrývat jejich důkazy.

Jednorázová e-cigareta HQD Cuvie Plus se stave vaším oblíbeným kapesním zařízením, které vám kdykoli nabídne vynikající chuť a požitek z hustého kouře. V současnosti se jedná o velmi stylový doplněk s obsahem nikotinu 18 mg/ml. HQD Cuvie Plus nemá žádná tlačítka, takže stačí jen potáhnout a automaticky vapujete!


TECHNICKÁ SPECIFIKACE HQD WAVE JEDNORÁZOVÉ ELEKTRONICKÉ CIGARETY

Kapacita baterie: 950 mAh
Napětí: 7~12 W
Váha: 45 g
Napětí: 3,7 V
E-liquid Kapacita: 2,0 ml
Síla nikotinu: 18 mg/ml
Koncentrace nikotinu: 1,8%
Výrobce: HQD TECH


Uchovávejte výrobek mimo dosah a dohled osob mladších 18 let.
Skladujte výrobek v temnu a suchu při pokojové teplotě.


Tento výrobek obsahuje nikotin (nevztahuje se na jednorázové elektronické cigarety bez obsahu nikotinu), který je vysoce návykovou a toxickou látkou. Výrobek se nedoporučuje používat mladými lidmi a nekuřáky.
Varování: Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, nekuřáky, těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárním onemocněním, vysokým krevním tlakem, nemocemi jater nebo ledvin, diabetiky, astmatiky, osoby trpící gastritidou, žaludečními vředy nebo refluxní chorobou jícnu, osoby citlivé na uvedený obsah látek, osoby užívající léky, jejichž účinek by mohl nikotin ovlivňovat.


 

Další informace

HQD Cuvie Plus

Strawberry watermelon, Apple Crush, Grapey, Miami Vice, Mixed Fruit, Passion Fruit

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Recenze
Buďte první, kdo ohodnotí „HQD Cuvie plus – Různé příchutě“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *